Argon Audio TT Gramofon Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 099,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Argon Audio

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Argon Audio | Official Brand Store

 

Argon Audio TT

Nasz gramofon TT jest produktem o świetnym stosunku jakości do ceny w naszej ofercie. W TT otrzymujesz rozwiązanie typu plug-and-play, które wygląda i brzmi jak coś, co powinno kosztować trzy razy więcej. Wbudowane phono zapewnia, że możesz podłączyć go bezpośrednio do dowolnego wzmacniacza lub zestawu głośników aktywnych.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy dla łatwej łączności z twoimi ulubionymi głośnikami lub wzmacniaczem. Nie są potrzebne żadne dodatkowe elementy.
  • Szybki i łatwy wybór prędkości obrotowej - 33.3 lub 45
  • Zainstalowana fabrycznie wkładka AudioTechnica AT3600L
  • Doskonały dźwięk od razu po wyjęcia z pudełka
  • Na gramofon udzielana jest 3 letnia gwarancja

Wiemy, o czym myślisz - z tym gramofonem musi być coś nie tak. Jak moglibyśmy zaoferować Ci tak świetnie wyglądający, niesamowity gramofon w tej samej cenie, co plastikowe gramofony z supermarketu? Właśnie dlatego Argon Audio jest wyjątkowy. Nie myśl o tym - po prostu skorzystaj z oferty i biegnij - kup go! Obiecujemy, że nie pożałujesz!
 
TT ma ciężki, aluminiowy talerz, jest fabrycznie zamontowany z przetwornikiem MM AudioTechnica, a nawet ma wbudowany przedwzmacniacz. Co prawda możesz uzyskać lepszą jakość dźwięku w TT-2, ale jeśli chodzi o czystą wartość dla ciężko zarobionych pieniądze, TT jest trudny do pokonania.
TT to nie tylko wygląd, to także naprawdę wygodny wybór. Za pomocą pokrętła można łatwo przełączać prędkości między 33 a 45 obr./min. Konfiguracja jest bardzo łatwa. A dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi gramofonowemu podłączenie do ulubionych głośników jest dziecinnie proste.
Tak, twój dziadek prawdopodobnie odnosi się do czasów swojej młodości z nieco zbyt wielkim entuzjazmem. Ale jeśli istnieje jedna rzecz, która kojarzy się z ludźmi jego pokolenia. to jest to płyta winylowa, czyli medium fizyczne. Płyty CD, kasety magnetofonowe, dziwne torrentowane pliki MP3 z facetem suszącym włosy w tle - wszystkie pojawiły się i zniknęły - winyl pozostał.
To dlatego, że w absurdalnie dużych płytach jest urok, czar. Tajemnica? Precyzyjne umiejscowienie igły i brak wszechstronnej sztucznej inteligencji i listy odtwarzania, która przetasowałaby twoją muzykę, której po prostu nie możesz znaleźć dziś nigdzie indziej. Inwestowanie w gramofon to inwestycja w twoje muzyczne doświadczenia.
Pomimo całej nowoczesnej techniki, nasz gramofon zawiera również wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy, który sprawi, że Twoje płyty winylowe będą świetnie brzmiały. Zarówno te z lat 70'tych jak i nowe wydania.
Podłącz posiadany już gramofon lub pomyśl nad uzupełnieniem systemu jednym z naszych gramofonów. TT będzie świetnym wyborem na start, a TT2 sprawi że będziesz pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku jaką można uzyskać z czarnej płyty.
 

Nasz gramofon TT jest produktem o świetnym stosunku jakości do ceny w naszej ofercie. W TT otrzymujesz rozwiązanie typu plug-and-play, które wygląda i brzmi jak coś, co powinno kosztować trzy razy więcej. Wbudowane phono zapewnia, że możesz podłączyć go bezpośrednio do dowolnego wzmacniacza lub zestawu głośników aktywnychTyp:
gramofon + wbudowany przedwzmacniacz
Wyjścia Analogowe:
1 para RCA
Prędkość Obrotowa:
33.3 / 45 rpm
Talerz:
aluminium
Efektywna Długość Ramienia:
21.9 cm
Efektywna Masa Ramienia:
8.0 g
Wkładka:
AudioTechnica AT3600L
Wymiary:
420 x 112 x 330 mm
Uwagi:
wbudowany przedwzmacniacz MM
W Zestawie:
zasilacz zewnętrzny, pasek, mata, skrócona instrukcja obsługi
Gwarancja:
3 lata