61 866 42 27
Onkyo Monitor Audio Pioneer
Szczeg��owe dane kontaktowe

Producenci

TECHNICS Zestaw SL-C700 + SU-C700 + ST-C700 TECHNICS Zestaw SL-C700 + SU-C700 + ST-C700TECHNICS Zestaw SL-C700 + SU-C700 + ST-C700

TECHNICS Zestaw SL-C700 + SU-C700 + ST-C700

SL-C700 + SU-C700 + ST-C700

Cena produktu: Raty:
Oblicz ratę - Credit Agricole Raty

12999,00zł

13397,00zł

6 rat 2296,49zł

12 rat 1213,24zł

24 raty 671,62zł

*wyliczenie ma charakter orientacyjny
Opis produktu

TECHNICS Zestaw SL-C700 + SU-C700 + ST-C700

Zintegrowany wzmacniacz stereo SU-C700

Nasz zintegrowany wzmacniacz wykorzystuje innowacyjną w pełni cyfrową obróbkę, która dostarcza czysty i dokładny sygnał do głośników

SU-C700, podobnie jak R1, to w pełni cyfrowy wzmacniacz, który dostarcza sygnały cyfrowe o wysokiej rozdzielczości bez żadnego wpływu szumów i zniekształceń we wszystkich procesach prowadzących do etapu tuż przed wyjściem do głośników. Technics opracował nowy oryginalny układ redukcji zakłóceń typu jitter, co rozwiązuje problem pogorszenia jakości dźwięku z powodu zakłóceń jitter, który jest problemem wspólnym dla konwencjonalnych wzmacniaczy cyfrowych. Układ ten składa się z generatora zegarowego w układzie kształtowania szumu w celu zmniejszenia zakłóceń jitter w zakresie niskiej częstotliwości i wysokiej precyzji przetwornika częstotliwości próbkowania do tłumienia zakłóceń jitter w zakresie wysokich częstotliwości.


Koncepcja modułu JENO
Koncepcja LAPC

LAPC (Load Adaptive Phase Calibration – funkcja adaptacyjnej kalibracji fazy)


Technics zmierzył charakterystyki częstotliwościowe – amplitudową i fazową wzmacniacza z podłączonymi głośnikami i opracował algorytm adaptacyjny impedancji głośnika, który dokonuje cyfrowego przetwarzania sygnału i osiąga idealną odpowiedź impulsową. Przetwarzanie korekcyjne w oparciu o nowy algorytm spłaszcza zarówno reakcję amplitudy jak i fazy częstotliwości, co nie było możliwe w konwencjonalnych wzmacniaczach. Rezultatem tych działań jest reprodukcja dźwięku z bogatą ekspresją przestrzenną.

Concept of LAPC
Wzmocnienie i opóźnienie wzmacniacza konwencjonalnego/LAPC

Ciche i szybkie zasilanie liniowe


Stabilizowany obwód zasilania idealnie odpowiada na duże prądy. Połączenie barierowej diody Schottky'ego na duże prądy, obwodu prostownika z kondensatorami elektrolitycznymi oraz stabilizowanego obwodu zasilania zapewnia zapas energii w każdym momencie.

 

 


Generator zegara zasilany akumulatorem


Technics wykorzystał obwód zegara zasilany akumulatorem, który był z powodzeniem wykorzystywany w naszych wzmacniaczach analogowych w przeszłości. W rezultacie precyzja zegara uległa poprawie, przez co dźwięk stał się bardziej określony i zyskał doskonały przestrzenny wyraz.

Wykres generatora zegara zasilanego z akumulatora
Pokaż powiększone zdjęcie przodu SU-C700
Pokaż powiększone zdjęcie tyłu SU-C700

Sieciowy odtwarzacz audio ST-C700

Nasz sieciowy odtwarzacz audio skutecznie usuwa szum, dostarczając czystą jakość odsłuchu.

 

 

Architektura cyfrowej izolacji szumu

Podobnie jak R1, odtwarzacz ST-C700 wykorzystuje reduktor jitter w celu eliminacji zakłóceń jitter, wspólny filtr trybu dla wejścia sieci LAN i przetwornik impulsowy dla interfejsu cyfrowego, umożliwiając w ten sposób wyraźne i stabilne odtwarzanie dźwięku poprzez zablokowanie wejścia hałasu zewnętrznego.

Koncepcja architektury cyfrowego wyodrębniania szumów
Zdjęcie

Reduktor zakłóceń jitter

Zdjęcie

Wspólny filtr trybu

Zdjęcie

Przetwornik impulsowy SPDIF

Zdjęcie

Kondycjoner sieciowy

 

 

Działanie wirtualnej baterii

Działanie wirtualnej baterii zmniejsza hałas generowany przez obwód zasilania za pomocą odniesienia do potencjalnego generowania obwodu ładowania kondensatora.

Wykres działania baterii wirtualnej

 

 

Optymalny system aktywacji układów

Optymalny system aktywacji układów zapewnia kontrolę trybu pracy w częściowo zamkniętych różnych modułach cyfrowych, takich jak moduły wyświetlacza, sieci, USB i cyfrowych interfejsów, w celu zminimalizowania hałasu generowanego przez nie wewnątrz urządzenia podczas odtwarzania muzyki.

 

 

Technics Music App
for Smartphones

Aplikacja muzyczna Technics pozwala wybrać źródło muzyki, sprzęt do odtwarzania oraz stworzyć listę odtwarzania łatwo i wygodnie na pojedynczym ekranie tabletu. Ekran aplikacji wyświetla muzyczną zawartość serwera kompatybilnego z DLNA, zawartość przechowywaną w panelu uruchamiania aplikacji oraz treści przechowywane w pamięci USB podłączonej do urządzenia, zapewniając zintegrowane sterowanie odtwarzaniem. W połączeniu z SE-R1 aplikacja muzyczna nie tylko pozwala na kontrolę głośności i sterowanie odtwarzaniem, ale umożliwia również regulację poziomu tonów niskich, średnich i wysokich.

Pokaż powiększone zdjęcie przodu ST-C700

Pokaż powiększone zdjęcie tyłu ST-C700

 

 

Odtwarzacz CD SL-C700

Nasz odtwarzacz CD realizuje dokładne i wysokiej jakości odtwarzanie dźwięku, czerpiąc z pełnego potencjału charakterystycznego dla muzycznej płyty CD.

 

Cyfrowy filtr nadpróbkowania o ultraniskim zniekształceniu

Cyfrowy filtr nadpróbkowania oryginalnie zawarty w algorytmie Technics dokładnie usuwa obraz na poziomie -160 dB lub mniej za pomocą cyfrowego filtru nadpróbkowania, odtwarzając tym samym dźwięk bogaty w wrażenia przestrzenne.

Wykres cyfrowego filtra ultra niskich zniekształceń w nadpróbkowaniu

 

 

 

Wykres remasteringu wysokiej rozdzielczości

 

 

 

Precyzyjny zegar główny

Wykorzystaliśmy zegar główny generowany przez wysokiej precyzji kryształ, dzięki czemu w oparciu o ten system synchronizacji zegara działają układy CD Soc, Audio DSP oraz przetworniki C/A, co pozwala osiągnąć bardzo precyzyjną pracę zegara, czego skutkiem jest dokładne odtwarzanie różnych treści.

 

 

Wysokiej jakości obwód analogowy

Charakteryzuje się on zegarem o wysokiej precyzji oraz wyposażony jest w niezależne dla lewego i prawego kanału przetworniki C/A wysokiej dokładności (Burr-Brown PCM1795). Obwody są symetryczne w celu wyeliminowania zakłóceń między lewym i prawym kanałem, a ścieżka sygnału została skrócona do minimum, aby zapobiec utracie sygnału podczas transmisji. Rezultatem jest czysta i wyrazista reprodukcja dźwięku.

 

 

Podwójna metalowa obudowa o wysokiej sztywności

Aby zredukować rezonans i szum, które negatywnie wpływają na czystość dźwięku, nasze systemy Premium zostały wyposażone w podwójną metalową obudowę o wysokiej sztywności, która składa się ze stalowych płytek wewnętrznej i zewnętrznej obudowy.

 

 

Części wysokiej jakości

Obwód zasilania i obwód sygnałów, które w dużym stopniu wpływają na jakość dźwięku, zostały wykonane z wysokiej jakości kondensatorów elektrolitycznych i kondensatorów foliowych, które zostały starannie dobrane poprzez szereg testów akustycznych.

 

 

Klasa Premium SL-C700

Pokaż powiększone zdjęcie przodu SL-C700
Pokaż powiększone zdjęcie tyłu SL-C700

Towar może pochodzić z ekspozycji,do wszystkich ofert należy doliczyć koszt transportu wg. cennika


 

Data dodania produktu do sklepu: czwartek, 28 listopad 2019.

Koszyk

...jest pusty
Credit Agricole Raty

Realizacje

Jesteśmy Dealerem

Marantz Authorized e-Dealer Poland 2013/2014

Denon Authorized e-Dealer Poland 2014/2015

Yamaha Autoryzowany Dealer 2014

NAD Autoryzowany Dealer 2014

Martin Logan Autoryzowany Dealer 2014

Canton Autoryzowany Dealer 2015

JBL Autoryzowany Dealer 2014

Harman/Kardon Autoryzowany Dealer 2014

AKG Autoryzowany Dealer 2014