61 866 42 27
Onkyo Monitor Audio Pioneer
Szczeg��owe dane kontaktowe

Producenci

Koss UR23i

Koss UR23i

UR23i

Cena produktu:
Oblicz ratę - Credit Agricole Raty

66,00zł

99,00zł

Opis produktu

Słuchawki wokółuszne Koss UR23i

Dzięki unikalnej konstrukcji nausznika D-Profile i precyzyjnie dostrojonemu brzmieniu, Koss UR23i są idealnym wyborem dla osób ceniących sobie intymność, jaką oferuje słuchanie muzyki przez słuchawki.

Najważniejsze cechy:

  • perfekcyjna izolacja od otoczenia,
  • mikrofon typu one-touch,
  • nauszniki typu D-profile,
  • nowoczesny design.

Koss UR23i doskonale izolują od otoczenia. To zasługa zastosowania nauszników Koss „D-Profile”, które naśladują kształt anatomiczny ucha oraz zamkniętej muszli. Wytrzymała i lekka konstrukcja sprawia, że to świetne słuchawki przenośne do podróży, ale doskonale spiszą się również po podłączeniu do domowego zestawu Hi-Fi.

Umieszczony na kablu pilot typu one touch pozwala wygodnie odbierać połączenia, kończyć rozmowy, czy sterować odtwarzaniem muzyki . Słuchawki przyciągają wzrok swoim nowoczesnym designem i kolorystyką. Dzięki oferowanym parametrom i wyglądowi, słuchawki z pewnością będą stanowić uzupełnienie stylizacji i cieszyć uszy doskonałym dźwiękiem.

Paleta barw w jakich UR23i są dostępne obejmuje cztery kolory: intensywną zieleń i kobalt oraz klasyczną biel i czerń.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

 

Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek, 23 wrzesień 2019.

Koszyk

...jest pusty
Credit Agricole Raty

Realizacje

Jesteśmy Dealerem

Marantz Authorized e-Dealer Poland 2013/2014

Denon Authorized e-Dealer Poland 2014/2015

Yamaha Autoryzowany Dealer 2014

NAD Autoryzowany Dealer 2014

Martin Logan Autoryzowany Dealer 2014

Canton Autoryzowany Dealer 2015

JBL Autoryzowany Dealer 2014

Harman/Kardon Autoryzowany Dealer 2014

AKG Autoryzowany Dealer 2014