61 866 42 27
Onkyo Monitor Audio Pioneer
Szczeg��owe dane kontaktowe

Producenci

Indiana Line Basso 942 Indiana Line Basso 942Indiana Line Basso 942

Indiana Line Basso 942

Basso 942

Cena produktu: Raty:
Oblicz ratę - Credit Agricole Raty

2695,00zł

6 rat 476,12zł

12 rat 251,53zł

24 raty 139,24zł

*wyliczenie ma charakter orientacyjny
Opis produktu

Indiana Line Basso 942 (Basso942) Subwoofer aktywny z membraną pasywną

Indiana Line – włoskie stereo, włoskie kino domowe.
Indiana Line to jedna z najważniejszych na włoskim rynku marek audio hi-fi z siedzibą w stolicy Piemontu - Turynie. Nazwa Indiana Line nawiązuje do dalekich korzeni marki, które sięgają lat 60-tych i współpracy amerykańską marką hi-fi - UTAH.
Zlokalizowanie przedsiębiorstwa w najbardziej industrialnej części Włoch związane jest z prężnym ekosystemem gospodarczym, który urósł wokół włoskiego przemysłu samochodowego. Bardzo dobra dostępność najlepszych na świecie studiów stylistycznych, nowoczesnych technologii, fabryk i manufaktur oraz wysoko wykwalifikowanej siły roboczej, projektantów i inżynierów to czynniki, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju marki Indiana Line.
Niemniej istotny jest specyficzny klimat Piemontu – krainy, która przez wieki była poddawna wpływom sąsiadujących krajów: Francji i Szwajcarii. „Mieszkańcy Piemontu to ludzie, którzy lubią ciężko pracować, nie oczekując zbyt wiele za swój sukces ” - podkreśla właściciel Indiana Line, Eugenio Musso - człowiek, który buduje swój sukces w branży hi-fi od blisko 40 lat. Jego starania doceniło najsłynniejsze studio stylistyczne świata – Pininfarina, z którą Eugenio Musso współpracował przez wiele lat przy produkcji luksusowych głośników hi-end do car audio. Od wielu lat przewodnim hasłem Indiana Line pozostaje „maksimum jakości dźwięku, minimum ceny”.
Filozofia projektowania i produkcji.
Trzy linie produktowe – Nota, Tesi i Musa (Nuta, Teza, Muza) to wyraz chęci dostosowania różnych produktów do potrzeb różnych odbiorców. Nota skierowana jest do młodszych odbiorców, którzy poszukują agresywnego brzmienia oraz często korzystają z kina domowego. Musa to produkt dla wysmakowanych audiofilów, zaś Tesi łączy oba te podejścia – na tyle udanie, że szybko stało się największym bestsellerem Indiana Line.
Wszystkie produkty Indiana Line łączy sposób projektowania. Prace rozpoczynają się od ustalenia parametrów całej konstrukcji, co ma ścisły związek z konstrukcją obudowy – jej wzmocnieniami i wygłuszeniem, co wydatnie pozwala zredukować zbędne zniekształcenia. W celu zwiększenia ciśnienia akustycznego i dynamiki wysokich tonów jedwabny tweeter został wyposażony w tylną komorę rezonansową. Następnie przychodzi czas na projekt głośników średnio i niskotonowych, oraz ich zestrojenie z pomocą zwrotnicy z filtrami o wyjątkowo łagodnym zboczu. To pozwala uniknąć przesunięcia fazy poszczególnych głośników w zespole akustycznym. Co nie mniej ważne, dopracowana konstrukcja zwrotnicy pozwala uniknąć zakłóceń, które powodują problemy w pracy wzmacniacza.
Dlatego Indiana Line nie wymaga dedykowanego wzmacniacza – bardzo dobrze współpracuje z dowolnymi konstrukcjami hi-fi dostępnymi na rynku.
Indiana Line Basso 942
Basso 942 to najnowszy subwoofer aktywny marki Indiana Line, który jest gwarantem najwyższej jakości dźwięku, nawet ze zwykłych systemów Hi-Fi. Korzystając z głośnika Basso 942 będziesz cieszył się doskonałym dźwiękiem, a fantastyczny wygląd kolumny będzie idealnym dopełnieniem całego systemu audio. Subwoofery "Basso" są zgodne z europejskimi przepisami odośnie oszczędności energii w trybie czuwania. 

Subwoofer ten łączy w sobie bardzo kompaktowe niewielkie rozmiary, z bardzo wysokiej jakości dźwiękiem. Potężny, nisko schodzący bas z tak małej obudowy - tego jeszcze do tej pory nie było.


 Basso 942 - Specyfikacja:
 • Subwoofer aktywny z membraną pasywną
 • Typ wzmacniacza: Klasa D
 • Moc nominalna: 250W
 • Moc maksymalna: 400W
 • Pasmo przenoszenia: 25 - 180 Hz
 • 220 mm głośnik
 • 275mm pasywna membrana
 • Częstotliwość zwrotnicy: 40 - 180 Hz
 • Zasilanie: 220 - 240V AC / 50 Hz
 • Bezpiecznik: 3,15A
 • Pobór mocy (tryb standby): 300W (0,5W min)
 • Wymiary: 310 x 335 x 345 mm
 • Waga: 13,7 kg
 • Kolor: czarny wysoki połysk, biały wysoki połysk

Towar jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od Polskiego oficjalnego dystrybutora i jest z Polską 24 miesięczną gwarancją!

Cena za sztukę.

 

Data dodania produktu do sklepu: środa, 23 styczeń 2013.

Koszyk

...jest pusty
Credit Agricole Raty

Realizacje

Jesteśmy Dealerem

Marantz Authorized e-Dealer Poland 2013/2014

Denon Authorized e-Dealer Poland 2014/2015

Yamaha Autoryzowany Dealer 2014

NAD Autoryzowany Dealer 2014

Martin Logan Autoryzowany Dealer 2014

Canton Autoryzowany Dealer 2015

JBL Autoryzowany Dealer 2014

Harman/Kardon Autoryzowany Dealer 2014

AKG Autoryzowany Dealer 2014