61 866 42 27
Onkyo Monitor Audio Pioneer
Szczeg��owe dane kontaktowe

Producenci

DALI KATCH Przenośny głośnik Bluetooth DALI KATCH Przenośny głośnik BluetoothDALI KATCH Przenośny głośnik Bluetooth

DALI KATCH Przenośny głośnik Bluetooth

KATCH

Cena produktu: Raty:
Oblicz ratę - Credit Agricole Raty

1698,00zł

6 rat 299,98zł

12 rat 158,48zł

24 raty 87,73zł

*wyliczenie ma charakter orientacyjny
Opis produktu

DALI KATCH

DALI KATCH

Wyznaczając nowe standardy dla przenośnych systemów audio, KATCH jest ostatecznym wcieleniem zaawansowanej technologii DALI oraz unikatowej wiedzy designerskiej, łączącym oba te elementy, tworząc głośnik, który dostarcza niezwykle bogate brzmienie pochodzące z niezwykle kompaktowego urządzenia.

PROFILE DŹWIĘKU

KATCH posiada dwa profile odtwarzania: “Clean” oraz “Warm”. “Clean” jest idealny do praktycznie każdej sytuacji oraz dowolnego rodzaju muzyki. “Warm” używamy wtedy, kiedy nasza muzyka potrzebuje dodatkowego basu, co nadaje się idealnie do odtwarzania w dużych pomieszczeniach.

ŁĄCZNOŚĆ

Łatwe połączenie przez Bluetooth 4.0 Apt-X lub analogowe wejście stereo typu mini-jack. Do tego wszystkiego dodano złącze USB, które zezwala na integrację z siecią domową przy użyciu Chromecast Audio.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Potężna wbudowana bateria o pojemności 2600mAh pozwala na nieprzerwane odtwarzanie aż do 24h. Naładowanie jej do pełna zajmuje około 2 godzin. Dodatkowo KATCH wyposażony jest we wskaźnik poziomu naładowania baterii, który pokazuje aktualny poziom mocy po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

OPIS

DALI KATCH to nowy głośnik Bluetooth zasilany bateryjnie. Jest on zapakowany w elegancką, solidną i zaokrągloną obudowę, oraz posiada specjalnie zaprojektowane sterowniki, które dostarczają sygnał audio bezpośrednio z wbudowanego wzmacniacza cyfrowego. Urządzenie łączy się w prosty sposób przez Bluetooth oraz posiada dodatkową możliwość poprawienia jakości Audio przez Apt-X, jeśli jest on obsługiwany. DALI KATCH obsługuje również urządzenia analogowe poprzez skorzystanie z wejścia mini-jack. Wiedząc, że jest to urządzenie idealne do podróżowania, zaopatrzyliśmy je w dodatkową funkcję ładowania urządzeń mobilnych przez USB, która umożliwia doładowanie Twojego telefonu lub tabletu w celu wydłużenia czasu odtwarzania muzyki.

KATCH dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: Dark Shadow, Cloud Gray oraz Green Moss, dzięki czemu jest w stanie wpasować się w praktycznie każde otoczenie. Dodatkowo zamontowany pasek skórzany ułatwia przenoszenie, dzięki czemu można go bezpiecznie zabrać ze sobą w podróż, bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

DALI KATCH jest głośnikiem, który ze względu na swoją mobilność sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, niezależnie od okoliczności, zaopatrzyliśmy go w dwa różne profile odtwarzania. Pierwszy jest zoptymalizowany do odsłuchiwania liniowego, neutralnego brzmienia, odpowiedniego dla większości miejsc odsłuchiwania. Drugi dodaje więcej ciepła i nadaje się idealnie dla odtwarzania w większych pomieszczeniach, lub po prostu kiedy muzyka potrzebuje dodatkowego „kopa”.

OBUDOWA

Przeznaczeniem DALI KATCH jest bycie mobilnym, stąd urządzenie musi być kompaktowe a zarazem mieć wystarczającą objętość, aby uzyskać realistyczne doznania dźwiękowe. Bazując na naszej wiedzy z produkcji serii FAZON, wykorzystaliśmy ekstrudowaną, aluminiową obudowę w połączeniu z przegrodami ABS+PC. Wykorzystanie dużej wytrzymałości aluminium pozwoliło naszemu zespołowi projektantów zaprojektować obudowę znacznie cieńszą, która oszczędza nam cenną przestrzeń wewnętrzną, bez utraty wymaganej sztywności urządzenia.

Dopasowanie aluminiowej obudowy do kompozytowego frontu i tylnej przegrody zapewnia doskonałe połączenie materiałów i do wyeliminowania wszelkiego potencjalnego rezonansu wewnętrznego oraz daje gwarancję, że obudowa nie dodaje żadnej niechcianej akustyki do dźwięku generowanego przez przetworniki. Przegrody są zamocowane do korpusu aluminium za pomocą śrub i hermetycznego uszczelnienia EVA, co zapewnia szczelne i pozbawione drgań połączenie z główną obudową.

BATERIA

Wbudowana bateria o pojemności 2600mAh, pozwala głośnikowi KATCH na odtwarzanie muzyki do 24 godzin (przy średnim poziomie głośności). Bateria jest wymienna, a wszystkie jej komponenty są wytwarzane przez znanych producentów, w celu uzyskania optymalnej wytrzymałości. Czas ładowania dołączoną ładowarką wynosi około 2-óch godzin.

 

Data dodania produktu do sklepu: sobota, 23 listopad 2019.

Koszyk

...jest pusty
Credit Agricole Raty

Realizacje

Jesteśmy Dealerem

Marantz Authorized e-Dealer Poland 2013/2014

Denon Authorized e-Dealer Poland 2014/2015

Yamaha Autoryzowany Dealer 2014

NAD Autoryzowany Dealer 2014

Martin Logan Autoryzowany Dealer 2014

Canton Autoryzowany Dealer 2015

JBL Autoryzowany Dealer 2014

Harman/Kardon Autoryzowany Dealer 2014

AKG Autoryzowany Dealer 2014