61 866 42 27
Onkyo Monitor Audio Pioneer
Szczeg��owe dane kontaktowe

Producenci

Cambridge Audio Minx Air 100 v2

Cambridge Audio Minx Air 100 v2

Cena produktu: Raty:
Oblicz ratę - Credit Agricole Raty

1790,00zł

6 rat 316,23zł

12 rat 167,07zł

24 raty 92,48zł

*wyliczenie ma charakter orientacyjny
Opis produktu

 

Minx Air 100 to naprawdę wszechstronny system bezprzewodowej muzyki, który tylko czeka, aby ożywić wszystkie twoje ulubione utwory.
Czy twoja muzyka mieszka w iPhonie, iPadzie, smartfonie, tablecie lub komputerze, czy wolisz używać muzycznych aplikacji, takich jak Spotify lub Napster, dźwięk można przesyłać bezprzewodowo i szybko do Minx Air 100.
Minx Air obsługuje zarówno technologię AirPlar firmy Apple, jak i Bluetooth, więc nieważne, jakiego urządzenia używasz – Minx Air jest idealnym partnerem.
Możnaby oczekiwać, że twój kompaktowy system muzyczny wypełni dźwiękiem kuchnię lub sypialnię, ale Minx Air może również nagłaśniać największe salony
Najnowszy wzmacniacz cyfrowy i technologie przetwarzania sygnału połączono z naszymi opatentowanymi głośnikami BMR w celu uzyskania wydajności, jakiej nie ma żaden system bezprzewodowy.
Prawdziwe brzmienie firmy Cambridge Audio, tylko są mniejsze…
Radio internetowe
Wiemy, że kochasz radio, więc możesz słuchać po naciśnięciu jednego przycisku ulubionych stacji w dobrej, cyfrowej jakości. Lub odkrywać nowe stacje z całego świata. Po prostu używaj w telefonie lub tablecie naszej darmowej aplikacji Minx Air, wyszukując stacji wg gatunku lub położenia i łącząc się z nimi – dostępne są wersje dla systemów Apple i Android.
Zdumiewające aplikacje…
Aplikacja Minx Air dla systemów Apple i Android oferuje: programowanie stacji, regulację głośności, sterowanie basami i dostęp do różnych ustawień korektora charaktyerystyki w celu dopasowania dźwięku Minx Air do danego pomieszczenia.
Zawiera również przewodnik, ułatwiający instalację, jak również filmy wideo, pokazujące krok po kroku metody konfigurowania połączeń z różnymi urządzeniami.
Aby mieć pewność, że każdy może mieć łatwy dostęp do Minx Air, zgrabny pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie zasilaniem, zaprogramowanymi stacjami, głośnością i basami.
Ulepsz również swój telewizor…
Minx Air posiada na tylnej ściance gniazda, umożliwiające podłączenie telewizora lub odtwarzacza Blu-ray, aby korzystać z legendarnej wydajności dźwięku firmy Cambridge Audio.
Stworzony dla ciebie
Minx Air pasuje raczej do domu i wygląda tak dobrze, jak brzmi. Minx Air został wykonany ze sztywnych, wytłumionych akustycznie materiałów i wykończony pięknym lakierem o wysokim połysku, więc jest naprawdę masywny, gwarantując brak zniekształceń i wibracji. Uchwyt do przenoszenia działa dyskretnie jako port basowy, w celu polepszenia dźwięku również najniższych nut.
Wypełnij muzyką swoje życie, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz 
Minx Air to rewolucyjny system bezprzewodowy, odtwarzający każdą muzykę, skądkolwiek pochodzi – ze smartfona, z tabletu lub z komputera – za pośrednictwem technologii AirPlay lub Bluetooth. 
Minx Air łączy doświadczenie firmy Cambridge Audio w branży elektronicznej i głośnikowej z najnowszą technologią bezprzewodowej transmisji strumieniowej. Oznacza to, że smartfon może leżeć w kieszeni lub możesz korzystać z tabletu, a w tym czasie ulubione utwory będą wypełniać pomieszczenie ze zdumiewającą jakością dźwięku.
Pracuj ze swoim telefonem, tabletem lub komputerem…
Minx Air nie jest związany z jakąś określoną marką lub typem urządzenia. Z dumą używa transmisji strumieniowej Wi-Fi AirPlay firmy Apple, ale w odróżnieniu od większości produktów AirPlay posiada również technologię Bluetooth, tę fantastyczną funkcję wbudowaną, która znajduje się w prawie każdym nowoczesnym smartfonie, tablecie lub komputerze. Oznacza to, że bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, możesz cieszyć się przesyłaną bezprzewodowo muzyką o zdumiewającej jakości.
Prawdziwe brzmienie firmy Cambridge Audio, tylko mniejsze…
Możnaby oczekiwać, że twój kompaktowy system muzyczny wypełni dźwiękiem kuchnię lub sypialnię, ale Minx Air może również nagłaśniać największe salony. Opatentowaną technologię głośnikową połączono z potężnymi wzmacniaczami cyfrowymi i przetwarzanie cyfrowym, aby zaoferować wydajność, jakiej nie posiada żaden inny system bezprzewodowy. 
 
Zaprojektowany w naszym londyńskim centrum projektowania przez zespół kochających muzykę inżynierów Minx Air naprawdę lubi imprezować! Zwiększ głośność, a moc będzie niezmiennie utrzymywana.
Wiemy, że kochasz radio, więc za pomocą radia internetowego Minx Air możesz cieszyć się słuchaniem stacji z całego świata w czystej, cyfrowej jakości. A ponieważ radio internetowe jest wbudowane, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby słuchać jednej z ulubionych stacji radiowych. Bardziej zaawansowane funkcje są dostępne za pomocą naszej darmowej aplikacji Minx Air app – dostępna dla telefonów i tabletów z systemem Android.  
Stworzona po to, aby raczej wpasować się do domu, niż go zajmować, elegancka, jednoelementowa obudowa Minx Air. Zwróciliśmy szczególną uwagę na jej sztywność, aby nawet przy wysokim poziomie głośności nie występowało drżenie i wibracje. Uchwyt do przenoszenia działa dyskretnie jako port basowy, w celu polepszenia dźwięku również najniższych nut.

 

 • Technologia AirPlay firmy Apple
 • Technologia Bluetooth (kompatybilność z kodekami aptX, AAC i SBC)
 • Radio internetowe
 • Wejście audio (gniazda CINCH i JACK 3,5 mm)
 • Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
 • Wysokiej jakości wzmacniacz cyfrowy klasy D
 • Zdalne sterowanie
 • Sterowanie basami
 • Jednostki napędowe: Przetworniki BMR (Balanced Mode Radiator): 2 x 100mm (4 cale)
 • Wyjściowa moc wzmacniacza: 100W
 • Napięcie wejściowe: 100V – 240V (50/60Hz)
 • Pobór mocy w trybie czuwania: <0,5W
 • Automatyczne wyłączanie zasilania: regulowane; w zakresie od 23 godziny 45 minut d0 15 minut lub wyłączone
 • Wi-F: IEEE 802.11 b/g
 • Szyfrowanie Wi-Fi: WEP, WPA, WPA2
 • Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T
 • Wymiary (D x S x W): 354 x 182 x 118mm (13.9’’ x 7.2’’ x 4.6’’)
 • Waga: 4,1Kg (9.0lbs)
 • Kompatybilność z technologią AirPlay:  dotykowy iPhone, iPad i iPod z systemem iOS 4.3.3 lub nowszym, Mac z systemem OS X Mountain Lion oraz Mac i PC z aplikacją iTunes 10.2.2 lub nowszą

 Wykończenie białe lub czarne.


 

Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek, 27 maj 2019.

Koszyk

...jest pusty
Credit Agricole Raty

Realizacje

Promocje

Jesteśmy Dealerem

Marantz Authorized e-Dealer Poland 2013/2014

Denon Authorized e-Dealer Poland 2014/2015

Yamaha Autoryzowany Dealer 2014

NAD Autoryzowany Dealer 2014

Martin Logan Autoryzowany Dealer 2014

Canton Autoryzowany Dealer 2015

JBL Autoryzowany Dealer 2014

Harman/Kardon Autoryzowany Dealer 2014

AKG Autoryzowany Dealer 2014